Fajnbox

Newsletter

Dopravní podmínky, poštovné a balné

Cena za přepravu zboží je připočítána ke každé objednávce a její přesně stanovenou výši dle podmínek dopravy VOP hradí kupující v závislosti na způsobu zvolené dopravy. V případě, že částka za objednané zboží překročí stanovenou hranici 2000 Kč, je tato částka za dopravné hrazena prodávajícím.
V případě odstoupení od kupní smlouvy kupujícím a vrácením zásilky prodávajícímu se částka dopravného nevrací, jelikož se jedná o službu třetí strany.

Česká pošta - přepravní společnost zajišťuje přepravu zásilek pro firmy i fyzické osoby. Zboží je doručeno zpravidla do 2 dní po odeslání z našeho skladu. V případě nezastižení odběratele na adrese dodání je zboží uloženo na nejbližší poště . Kupující si může v pracovních hodinách příslušné pošty zásilku vyzvednout v časovém horizontu 7 dní od uložení. V případě nepřevzetí se zásilka vrací zpět na náš expediční sklad.

DPD -  poskytovatel expresních zásilkových služeb – přepravní společnost zajišťuje kvalitní přepravu zásilek pro firmy v rámci České republiky. Zboží je doručeno následující pracovní den po odeslání z našeho skladu. V případě nezastižení odběratele na adrese dodání je zboží opětovně doručováno další pracovní den-maximálně však třikrát – poté se zásilka vrací zpět na náš expediční sklad. Zásilku je možné sledovat pomocí internetových stránek po zadání čísla balíku. Doručení zásilky je zpravidla avizováno telefonicky kupujícímu a doručeno v časovém rozmezí od 8-17 hodiny. Kupující si musí zajistit odebrání objednaného zboží v tomto časovém intervalu.

 

Cena za poštovné a balné

Česká pošta
Bankovní převod
Cena za odeslání zásilky 65,80 Kč bez DPH , 79 Kč s DPH (při platbě bankovním převodem)
Dobírka
Cena za odeslání zásilky s dobírkou 82,5 Kč bez DPH, 99 Kč s DPH


DPD
Bankovní převod 
Cena za odeslání zásilky 82,5 Kč bez DPH , 99 Kč s DPH (při platbě bankovním převodem)
Dobírka
Cena za odeslání zásilky s dobírkou 107,5 Kč bez DPH, 129 s DPH


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky