ufo_diamant


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolem Liverpoolu proletěly neznámé oranžové objekty 28.5.2009, 11:52 - LIVERPOOL
Ve Velké Británii se stále více množí pozorování UFO, která jsou doplněna i fotografiemi či videozáznamy. Objekty většinou sleduje větší množství lidí a v Anglii už vzniká mírná panika mezi těmi, kteří na mimozemské civilizace věří. Nyní sledovaly UFO desítky lidí v jižní části Liverpoolu, Southportu a mnoha menších vesnicích.
V neděli večer se nad inkriminovanou oblastí proháněly svítící oranžové objekty, které se po nebi pohybovaly poměrně pomalu. Poprvé si jich lidé všimli okolo půl jedenácté večer, poslední sledování pak byla hlášena kolem jedenácté hodiny.
Všichni uvádějí, že spatřili totéž - jednu až čtyři oranžovo-červené koule vznášející se ve vzduchu. Letecký dispečer uvedl, že podobná světla byla nedávno sledována i na severozápadě země, ale na radaru se přitom nic neobjevilo.
Jackie Hardaker z Mossley Hill, kde bylo UFO také sledováno, uvedl: "Byly to takové červené míče, vypadaly jako by hořely. Když nedaleko letělo nějaké letadlo, tak se vždy zastavily a nehybně stály ve vzduchu. Pak se ty míče z ničeho nic vypařily. Jeden pak ještě letěl samostatně a vypadalo to, jako kdyby shodil dolů něco ohnivého. Byl jsem opravdu vyděšený."
Může jít o lampióny? I ostatní pozorovatelé mluví takřka shodně. Tvrdí, že jedno ze světel vypustilo něco, co popisovali slovy: "Bylo to, jako kdyby hořela nějaká igelitka".
Podle Barrieho Millse z deníku Liverpool Echo, který objekty fotografoval, jsou podobné objekty v Británii k vidění stále častěji. Jeden ze čtenářů deníku se však domnívá, že je vysvětlení zcela prozaické, podle něj jde o vypuštěné lampióny. Tomu se ovšem většina pozorovatelů brání.
Zdroj: Novinky

 

Mimozemšťané prý zachránili Zemi, odstřelili Tunguzský meteorit 27.5.2009 18:03 – MOSKVA
Může to znít velmi šíleně, ale teorie ruského vědce Jurije Lavbina stojí přinejmenším za vyslechnutí. Lavbin se domnívá, že Zemi zachránili v roce 1908 od totální devastace mimozemšťané, kteří zapříčinili výbuch Tunguzského meteoritu ještě před samotným dopadem. Kdyby totiž meteorit dopadl na zemský povrch, znamenalo by to konec života na naší planetě. Vědec má pro svou teorii hned několik podpůrných důkazů.
Přes 100 let starý mysteriózní příběh má nový výklad. Obrovská exploze na Sibiři mohla podle ruského vědce Jurije Lavbina skončit daleko hůře a jen díky mimozemské pomoci může být ještě nyní život na Zemi takový, jak ho známe. Vědec nyní předvedl deset křemenných krystalů, které v sobě mají otvory a mohou být tak spojeny v jeden řetěz. Právě ty byly nalezeny na místě kde k dopadu vesmírného tělesa došlo.
K čemu mohl podivný řetěz sloužit, se nyní pře mnoho ruských vědců. Krystaly na sobě navíc mají zvláštní malby. Podivné je, že na Zemi zatím není žádná technologie, která by mohla tento typ maleb do křemene zanést. Na místě navíc také ruský tým našel silikáty železa, které mohou být podle vědce vyprodukovány pouze ve vesmíru.
Podivné křemeny tvořily možná mapu
Meteorit dopadl na Zemi 30. června 1908 v prostoru centrální Sibiře v dnešním Krasnojarském kraji. Obrovská exploze s ničivými následky je připisována pádu velkého meteoritu a jeho výbuchu ve výšce několika kilometrů nad zemským povrchem. Exploze, která v oblasti vylámala desítky miliónů stromů, byla slyšet stovky kilometrů daleko. Až po několika letech se na místo dopadu vesmírného tělesa vydala skupina sibiřských vědců. Ta podrobně prohledala i břehy blízké řeky a našla v ní křemenné tabulky, které podle Lavbina na Zemi běžně neexistují.
Vědce však překvapily až testy, které byly na tabulkách provedeny. Do některých z nich se pokusili laserovým paprskem, který běžně řeže kovové předměty na části, vyrýt podobné ornamenty, které na nich byly. Jenže na kamenech byly z laserového paprsku jen těžko viditelné škrábance, žádné tvarované rýhy.
Tajemný obličej - Ty kameny na sobě mají systém podivných čar a kruhů. Někteří vědci se domnívají, že může jít o úlomky z celistvé křemenné tabule, která mohla být určitým navigačním systémem a mapou vesmírné lodi. Vědec si stojí za názorem, že roku 1908 do miliardu tun vážícího meteoritu těsně nad Zemí narazil mimozemský předmět ve snaze zachránit Zemi.
Kdyby Tunguzský meteorit z neznámého důvodu nevybuchl ve vzduchu a dopadl na povrch Země, život na Zemi by podle Lavbina dnes zřejmě neexistoval. A vědec má ještě jeden podklad pro potvrzení své hypotézy - v jednom z kamenů je totiž vyrytý portrét neznámé osoby. Kdo a proč ho tam vyryl, Lavbin netuší. Je si jistý jediným, že nikdo na Zemi není schopen něco podobného vyrýt.
Zdroj: Novinky.cz

Britská vláda odtajnila dokumenty o UFO 22.3.2009 14:35 - LONDÝN
Britské ministerstvo obrany v neděli poodhalilo roušku tajemství nad dalšími dokumenty ze spisu týkajícího se UFO (neidentifikovaných létajících předmětů). Mezi jiným sdělilo, že v roce 1990 informovalo další ministerstva o pozorování neidentifikovatelného létajícího předmětu podobajícího se velkému diamantu.
Státní archivy povolily přístup k sedmi spisům, které mezi listopadem 1987 a dubnem 1993 založily zpravodajské služby ministerstva obrany a v nichž je obsaženo 1200 pozorování UFO. Negativy fotografií pořízené 4. srpna 1990 ukazují zejména velký neidentifikovatelný předmět ve tvaru diamantu, který zůstal ve vzduchu téměř deset minut, než pak velkou rychlostí vzlétl k nebi. "Takové případy se obvykle jiným ministerstvům neoznamují," uvedl podle agentury AFP nejmenovaný zdroj z ministerstva obrany. "Tentokrát však ministerstvo obrany obdrželo šest fotografií od Daily Record (skotský deník), který nás požádal, abychom je okomentovali," dodal. Ministerstvo obrany informovalo další resorty a požádalo je, aby médiím sdělily, že pokud jde o velký předmět v podobě diamantu, nebyl vyvozen žádný závěr. Mimozemšťan se skandinávským akcentem
V jiném spisu ministerstvo obrany informuje o svědectví ženy, která se při procházce setkala s mimozemšťanem, jenž údajně hovořil se skandinávským přízvukem. Žena, jejíž jméno není uvedeno, telefonovala 20. listopadu 1989 britskému Královskému letectvu (RAF) a vyprávěla, co se jí přihodilo: když se procházela se psem na hřišti, přiblížil se k ní muž hovořící se skandinávským přízvukem oblečený do hnědé letecké kombinézy a oznámil jí "přátelskou návštěvu mimozemšťanů".
Zdroj: Novinky.cz

 

UFO nafilmováno na pobřeží Somersete u městečka Brean 12.2.2009 14:46 - LONDÝN
Deník The Daily Telegraph informoval o podivném předmětu vznášejícím se nad britským pobřežím u městečka Brean, který byl natočen jedním z turistů na dovolené. Na záběrech je proti modrému nebi patrný tmavý, zřejmě kovový předmět cylindrovitého tvaru. Věc se podle svědků pohybovala nahoru a dolů přes deset minut. Záběry se podařilo pořídit za slunečného dne loňského roku v červenci. Jednomu z turistů se povedlo na videokameru zachytit podivné a nevypočitatelné pohyby předmětu na obloze. Tento snímek byl odeslán včera anonymně na místní novinky webových stránek. Odborník na UFO Malcolm Robinson řekl, že pozorovaný objekt byl naprosto shodný, jako u ostatních pozorování. Zatímco UFO jsou obvykle kulatého tvaru, přijímáme desítky telefonátů od lidí, kteří spatřili podobné tvary válce. "Ale můj výzkum ukázal, že je vše zcela v souladu s ostatními pozorování UFO, žádný z nich není podvrh nebo přirozeně se vyskytující jev." Jeden z uživatelů tvrdí, že jde o pozorovací balón payload ve velké výšce, zatímco druzí tvrdí, že předmět vypadal kovového tvaru, vyšší než letadlo - velmi velké. Loni v létě to nebylo poprvé, co nad Breanem spatřili záhadný předmět. V červnu tam zalarmovali pobřežní stráž kvůli tajemnému padáku s kanystrem. Ten se nikdy nenašel. Video zde
Autor: Fajnbox
Zdroj: The Daily Telegraph


Průvodce světem záhad - největší záhady, tajemno a mystika, paranormalní jevy, UFO, duchové a další tajemství...Fajnbox.cz

Stránka 2